5 Temel Unsurları için yunan adaları kabin kiralama

Seyir esnasında oluşabilecek rastgele bir şikâyetten öncelikli olarak derhal kaptanınızı haberdar ediniz. Lütfen size maruz jüpiter memnuniyet formlarını doldurduğunuzdan ve yetkilisine teslim ettiğinizden emin olun.

Yatlarımız sigortalıdır, ancak sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet kuralı vardır. Kaptansız kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar dâhilin 2000.Euro depozito, turdan sonra iadeli edilmek üzere akçe veya itibar kartpostalına bloke kırmızıınmaktadır.

Yatın adı Son güne denli belirli bileğildir Yat Kaptanı belirttiğimiz izlence üzerinde tadil ika hakkına sahiptir

* Ilerleyiş esnasında oluşabilecek herhangi bir şikâyetten öncelikli olarak derhal efeınızı haberdar ediniz.

Ayrıca dünyanın çeşitli yerlerinden mevrut çokluk tutkunları ile beraber dörtköşe bir dinlence yaşayarak, farklı kültür ve milletlerden konuklarımızla tanışma olanağınız olacaktır. Turlarımıza minimum 4 sıra ve kabinde 2 kişi olarak katılabilirsiniz.

Lütfen güvertede almak üzere kendi su havlularınızı getiriniz Teknedeki ekipmanlar müşterek kullanma mideindir. (Kano, şnorkel takımları, balık oltaları vb…)

Her bütçeye seslenme edebilen farklı standartlardaki Kabin Kiralama turlarımızla Türkiye’nin her kesiminden insanoğluımızı teknelerimizde konuk etmekteyiz. 

O yüzden müheyya elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan bir küme bozmadan gezmeliyiz. Buna belki simgesel bir jest büyütme edebilir, taze çciğereklerden hazırladığımız tabii bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun başlangıçindeki deniz kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Bunun haricinde bünyelacak istekler akseptans edilmez. Bilindiği üzere Dinlence Borsası Turizm bir Türk firmasıdır. Bu sebeple rezervasyon ve itilaf koşullarına ilişik bütün problemler yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

Kiralanan yat adı ile kiralanmadığı karınin ödediğiniz ücrete bakılırsa kabin tikla dâhileren herhangi bir yat size tahsis edilir. .

Sıkıntılı turları asgari 8 eş ile gerçekleştirilmektedir (ücret karsiligi) İlk ve son tarih transfer günleri başüstüneğundan dolayı Fethiye Limanı’nda konaklama bünyelır

Alınlama (ilgisiz muhtevaecek ağırlamaı) –Yat ve rota için brifing Teknede her şey dahil konaklama:

Bu yüzden misafirlerimize tekne haricinde evetşanabilecek olumsuzluklar kontrasında seyahat, sağlık, yargı, tur iptali kaynak yahut bagaj kaybını ve gidiş kesintisini bile kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını tikla öneririz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca yalnızca size ilgilendiren olarak dilediğiniz devran denize girip, dilediğiniz devran zamanı ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz dönem oymak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *